Szafy waszych snów!

Na co dzień uważasz że Twoja szafa to przewalające się ciuchy, których nie masz jak wykorzystać? Nie masz pomysłu na strój nie tylko wyjściowy ale też jak ubrać się do wyjścia do sklepu. Jestem gotowa pomóc Wam w odniesieniu tego sukcesu!

Idealne na cały okres czasu, podkreślają kobiecość, są stylowe. Buty bo to o nich mowa są przyjacielem każdej kobiety. Same szpilki to mowa ciała i podkreślenie naszego własnego JA. Nie tylko dają nam zmysłowości ale i kobiecości – kobieta w szpilkach to dama. Połączenie takich elementów jest nie tylko pięknym zabiegiem ale i słodkim rozwiązaniem dla efektu jaki chcemy osiągnąć.

Wiecznie modne połączenie sukienki i szpilek jest czasem nudne ale i eleganckie, takie połączenia pasują na spotkania biznesowe i eleganckie spotkania.

Jeansy i obcasy to dość nowoczesne połączenie i może być traktowane dość rozbieżnie. Z jednej strony piękna elegancja z drugiej kobieta na luzie. A garsonki?

Garsonki to połączenie idealne do biura, tam gdzie liczy się dobry gust i wygoda.

To tylko kilka z najważniejszych propozycji w jaki sposób wykorzystywać konkretne ubrania. Tak jak wszystko co jest na podwyższeniu – od słupków po szpilkę wydaje nam się idealne tylko do wyjściowych i bardzo eleganckich, wręcz wystawnych przyjęć jest na dzisiejszy dzień dość błędnym myśleniem. Warto wręcz trzeba mieszać pewne elementy jednak trzeba łączyć je w taki sposób ale w końcowej fazie wszystko pasowało idealnie.

W dzisiejszym rozwiniętym już w miarę możliwości świecie propozycje na stylizacje ukazują się w każdym e-magazynie czy portalu. Nie wspominając o sieciach społecznościowych jak Instagram czy Facebook.

Warto śledzić trendy, a nóż coś wpadnie nam w oko lub posłuży za inspirację. I tym sposobem z nudnej szafy stworzymy genialne stroje. A z nudnej garderoby uczynimy istną skarbnicę odpowiednich stylizacji i połączeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *