Spodnie do szkoły.

Temat pasujący do ostatnich wyborów. Czyli jak idealnie rozpocząć rok.

Przed wami już kolejne lata nauki i miesiące wysiłków by zdobywać najlepsze oceny. Ale temat ocen i średnich i nauki to nie miejsce czas i pora. W gruncie rzeczy to blog tematycznie powiązany z modą i innymi pokrewnymi treściami. Wracając do tematu artykułu moim celem jest wybranie idealnych propozycji dla was na nowy sezon w szkole. Jeansy do klasyka stylu i perfekcyjnie wpasowują się w klimat i potrzeby szkoły. Na pewno każdy je nosił lub nosi, pasują absolutnie każdemu i wpasowują się idealnie w każdy rodzaj stylizacji. Czy to koszula czy białe podkoszulki czy luźna bluza, wszystko nada się idealnie.

Zwykłe spodnie z materiału jak,z czym i kiedy?

Można by wcześniej śmiało powiedzieć również idealnie się wpasowują jak jeansy. Jednak tutaj sprawa jest trudniejsza. Nie wszystko pasuje a także nie zawsze wygląda tak perfekcyjnie. Biała gładka koszula już średnio pasuje. Trzeba omijać mocne pasy jakie zazwyczaj lubimy i zamienić je na takie delikatne. Ledwo zauważalne. Do tego pasują raczej koszule w kolorach zieleni czy czerwieni, pasują również odcienie żółtego. Cała kompozycja może zostać jedynie zachwiana przez dodatki dlatego tu należy wybierać rozsądnie aby wszystko pasowało do siebie idealnie. Miło jest akcentować na delikatność i skromność ponieważ ten zestaw kocha to najbardziej.

Spodnie w kant, kult elegancji.

To jedyne z rodzai ubrań, która komponuje się z eleganckimi koszulami oraz marynarką. To miejsce idealne dla kobiet kochających piękno przez elegancje. Klasyka tutaj aż bije po oczach i pokazuje tutaj  swoją największą moc. Ta stylizacja to bycie damą już prawie samo przez się. Jednak w komplecie zamiennie powinno zamieniać się na sukienki albo spódnice. Wtedy kobiecość i elegancje uderza najbardziej kreując najlepszy wygląd.

Tak jak widzicie wszystko ma swoje wymagania i pory.

Ważne t dobrać odpowiednio motyw i okaże, ponieważ inaczej jeansy a inaczej spodnie w kant sprawdzą się w danej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *