Psychiczny komfort.

W ostatnim czasie wiele rzeczy ciągle smutna pogoda, zmusza nas do przemyśleń i do ciągłego przebywania w strefie ciepła. A może czas na kurtki wiosenne?

Czas trochę zmienić taktykę i obrać kierunek bardziej w stronę wiosny i stylowych propozycji. Może czas na lekką odmianę i przygotowanie się już powoli do nadchodzącego słońca i budzącego życia. Pierwsze poczynione zakupy to kurtki wiosenne od ZOiO i kilka przydatnych elementów jak koszulki i spodnie. Tylko po to by ubrać już teraz kilka lżejszych, drobniejszych szczegółów a te jak wiecie te mocno wpływają na określenie i kierunek stylizacji. Od razu wspomnę że można tu iść w jedną albo drugą stronę.

Stawiasz na indywidualizm?

Kwestia jest taka że wiele osób różnie to postrzega, czasem możesz cieszyć się pazurkiem, buntowniczym stylem bycia. Jednak to wszystko jest kwestią wyrównania, zróżnicowania i dopełnienia. Dlatego jeśli stawiasz na indywidualizm to kurteczki wiosenne powinny być może czasową ostoją albo spokoju albo wykazem pewnego łamania standardów. Dlaczego nie pokazać się tutaj z nieco agresywniejszej formy dodając sobie trochę mocniejszego makijażu, czasem warto z tego korzystać. Ale tylko i wyłącznie czasem ponieważ nadmierność  nie sprzyja temu by dobrze to wyglądało. Najlepiej umieć wybrać tą chwilę, ten moment tak jak ze szpilkami lub trampkami. To musi być ten moment. Inaczej to nie ma sensu.

Gdzie istnieje granica.

Ile kosztuje dobry wygląd? Ile jesteś w stanie za niego zapłacić? Nie musisz płacić wielkich sum aby wyglądać wyjątkowo dobrze. Wystarczy fajna wiosenna kurta aby pokazać się z tej idealnej strony. Czy kozaczki czy szpilki, wszystko zależy od Ciebie i od tego co chcesz osiągnąć.  Najlepiej wykorzystać swoją szafę i już posiadane elementy, nie ma co kombinować i wysilać na siłę swój budżet posiadając w szafie bogaty skarb. Zachęć się do tego aby poprzeglądać internet w celu inspiracji. Wykorzystaj to co już masz a wtedy ten skarb zakryj fajną wiosenną kurteczką.

Za cenę sukcesu.

Kwestią dobrego słowa jest wysoka kultura. Ona wyrażana jest też przez ciuchy, dlatego na zoio poszukiwałam też możliwości odpowiedniej prezentacji. Najważniejsze to tylko to co potrzebujesz i to czy uderzasz w elegancję czy w bycie lekką buntowniczą stylizację.

Dodaj komentarz