Proporcja i osobowość a moc ramoneski.

Osobowość to ważny element każdego rodzaju stylizacji. Nawet najlepszej jakości ubrania nic nie dadzą jeśli dają obłudę tego jacy jesteśmy na prawdę.

stylizacja Nie ma prostego przepisu na sukces, wszystko zależy od tego co wybierzesz a także jak wykończysz taką stylizacje. Ostatnim moim wyborem była modna ramoneska z zoio celowo agresywnie i  władczo aby wszystko obrazowało mnie jako  drapieżną kocicę. I to poniekąd mój obraz z racji tego że wiem czego chce i co jest zabieg, który ma pewne cechy nie będą wyrażane za pomocą  ubrań i stylizacji. Nie wszystko przecież warto mówić wprost, nutka tajemniczości ma swój plus w postaci zachęcenia kogoś do szerszego poznania nas a przycisk tajemniczości na pewno będzie nam w tym pomagać.

Robienie szumu w około siebie.

Tanie ramoneski idealnie sprawdzają się w zdaniu wyrażonym wyżej. Styl to coś co kreuje każdego i pragnie osiągnąć coś więcej i dużo więcej znaczyć. Jeśli pragniesz znaczyć coś więcej to taki rodzaj odzieży będzie sprawdzał się tutaj zdecydowanie lepiej. Na pewno zobrazuje to lepszy obraz mocy naszej osobowości ukrywając nasze cechy w danym stroju. I tak czy to ramoneska czy skórzana kurtka albo buty z metalowymi zdobieniami na pewno pomogą wyrazić coś bardziej buntowniczego. Ja preferuje zawsze spersonalizowane looki na tyle by były idealnym odzwierciedleniem nas.

Styli wiele czyli sztuka miksologi.

Nie da się przecież wiecznie uczestniczyć w danej subkulturze. Nawet najbardziej kreatywne po czasie się nudzą a my pragniemy odmienić siebie i wsadzić w coś nowego. Moją odmianą jest czerpanie ze wszystkiego. Nie jest to uniwersalizm tylko wielokulturowość, mam tu na myśli wiele różnych subkultur czy to hip-hop czy metal. Pewne rzeczy bardzo dobrze się uzupełniają jednak nie opieraj zbyt dużej ilości rzeczy aby ramoneska od zoio, szerokie spodnie i baleriny. No oczami wyobraźni jest to już strzał w stopę. W takim zestawie trampki, mocne ciemne jeansy i kurtka na jesień wstrzeli się idealnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *