Co jest dobre w ubiorze? Możliwość przekształcenia się we wszystko. Możesz być luzakiem może być metalówą. Możesz być kim tylko chcesz. Stąd ubiór to w gruncie rzeczy nie zawsze to możesz być Ty albo możesz się ukryć.

Nie zawsze od razu chcemy zdradzić swoją osobowość. Jest to zwykle kwestia zachowania tajemniczości. Lub zwykłe odejście od pewnej normy. Każdy z nas makeup catwomanpragnie przynależeć do pewnej grupy mimo wszystko.

Każdy z nas ma chociaż jedno zainteresowanie, które spaja nas z innymi. Z racji iż człowiek żyje w stadzie. My nie zawsze pragniemy albo się wyróżniać. Wręcz chcemy się ukryć. Najlepiej w tym temacie sprawdzą się szare odcienie. Okulary również zasłania część twarzy i pozwoli to na zapewnienie zachowanie odpowiedniego ukrycia wśród grup ludzi.

Dobre są elementy stonowane. Odcienie szarości, naturalne nie nazbyt jaskrawe kolory. Nawet zbytnia czerń może powodować iż wzrok wszystkich zawiśnie na nas, moda kocha naturalność.

Myślę że chęć ukrycia się przed wzrokiem. Ale i przed całym światem musi być zdawkowy i chwilowy. Dłuższe chwile w takim ubiorze może powodować niszczące nawet skutki i oddziałując na nas negatywnie. Wpłynie on na nas wręcz krzywdząco. Trzeba mieć też wariacki styl bycia.

W końcu w każdej z nas jest ukryte małe dziecko. I to jest to. Czasem księżniczka disneywarto ubrać się w ciuchy kolorowe. Jak na początku mówiłam o samotności i ukryciu. Tak twierdzę też aby zachować pewną równowagę.

Zawsze tą równowagę i połączenie trzeba utrzymać. Doprowadzić się do depresji można również w takim wydaniu. Warto więc przejrzeć to w ten sposób. Pewien styl może nam zwyczajnie nie pasować. Wręcz przeciwnie, może nas stłamsić i blokować. Także warto swoją szafę wzbogacić o kilka kolorowych wersji ulubionej koszulki.

I czy to wersje standard czy koszulki z obrazkiem. Ograniczanie to tylko to co do nas pasuje i nasza wyobraźnia. No i oczywiście krój który też musi do nas pasować.