Buty na randkę? Moje propozycje.

Po pierwsze elegancja, pokażmy się z najlepszej strony.

sukienka koloru szaregoMoim pierwszym celem jest pokazanie wam jak elegancja jest ważna i istotna w takich chwilach. Pokazuje naszą najlepszą cechę kobiecość. Poczyniłam zakupy na https://zoio.pl/obuwie aby zbudować taką stylizację dla siebie. Wybrałam buty na szpilce z paseczkiem, moim celem było pokazanie moich całych nóg, zadbania o samą siebie a także swojej kobiecości w momencie podłączenia do nich sukienki i torebki dając jasny znak swojej natury. A tą naturą jest ukazanie mnie jako pięknej damy z wysoką kulturą osobistą. I ma to swój przekład, ponieważ zupełnie inaczej potraktują Cię w dresie a zupełnie inaczej w sukience.

Ma to swój wydźwięk w tym iż jak Cię widzą tak Cię piszą.

Nie tylko pokażesz komuś swoje piękno, ale sam poczujesz się lepiej. Sukienka to ważny element jaki powinien być często w Twojej stylizacji. Dobierz mądry kolor, ponieważ łatwiej Ci będzie dobierać dodatki a także buty nie przemęczając budżetu. Do tego przekłada się z sukienki na randki w sukienkę na ważną okazję. Przecież mała czarna nie tylko fajnie wpisze się w wesela czy bale. To miły akcent na kolejne spotkanie Twoje z daną osobą. Któż powiedział że kobiecość ma wyglądać tylko w sukienkach. Jest tu nowy całkiem przyjemny rywal.

Kombinezon, a nawet spodnie jeansowe to świetna propozycja.fajna sukienka

Kombinezon jest już nie nowym elementem lecz dopiero nadchodzi jego moment. I moment chwały, nie jest głupim pomysłem użyć to w zestawie ze szpilkami jako dopasowany element. Sam kombinezon potrafi ładnie podkreślać kształty, uwypukla czy umiejętnie odchudzić nasze ciało. Kwestia dodania odpowiednich dodatków a nawet szpilek czy botków. Nie używajmy pasa zbyt dużego ponieważ przeważy on ciężar stylizacji tworząc nienaturalną poczwarę. Spodnie i czółenka no przecież piękno pisze się samo. Miło się to podkreśli z koszulą. Piękne widziałam na zoio.pl. I mam nadzieje że wy również weźmiecie sobie moje rady do serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *