A jesień tuż tuż.

Jak już zdążyliście się zorientować koniec miesiąca jest coraz bliżej a za oknem już zimniej.

różowa sukienkaW mojej szafie wszystkie ciuszki nabierają grubości a na nogach coraz częściej spotkasz na moich nogach spodnie i cieplejsze buty. Dobrze czuje się jeszcze w okresie jesiennym jednak zima jest dla mnie tragiczna. Też macie podobny problem? Najpierw za zimno potem za ciepło. Możemy się tylko zaśmiać że to urok zimy. Jednak dla większej swobody ubieram kolorowe produkty aby mój humor zawsze mógł się ratować daną stylizacją. Z racji już coraz słabszego słońca człowiek czuje się bardziej przygnieciony rzeczywistością. Dlatego wrzesień to ciężkie chwile powrotu co można wywnioskować na przykład ze szkoły.

Jesień to pora  w której wszystko zamiera. Wybierz jaskrawe kolory.

Nie tylko lato może służyć wyborom raczej cieplejszym kolorom ale również jesień. Gdzie panuje ogólna stagnacja a rytm spada. Powinniśmy wybierać te rzeczy które maja dla nas pozytywne wspomnienia a także „lecznicze” właściwości. Dobierz też jakiś miły akcent w postaci dobrego dodatku lub fajnej biżuterii. Na nogi jednak polecam wybór czegoś już cieplejszego, bliżej września można rozglądać się za okazją do założenia kozaków i botków. Nie tylko chronić przed wiatrem, ale przeciw deszczom i ewentualnej wywrotce na śliskich nawierzchniach.

Szkoła to ciężkie czasy, jednak nadal możesz być modna.

Czasem się zdarza że w jesień jest cieplej niż w kalendarzowe lato. I wtedy koniecznie załóż sukienkę, pokaż się jako piękna kobieta. Sama w sobie też lepiej się poczujesz jeśli częściej zakładasz sukienkę, ja zawsze czuje się pewniejsza. Odwaga w czasach szkolnych to ważna sprawa, jednak nikt nie mówi że musisz ubierać się monotonnie. Czasem warto ubrać się w coś wystrzałowego, oczywiście w miarę rozsądku. Szpilki do szkoły, to również dobry pomysł. Poczujesz się lepiej a i pokażesz się od lepszej strony. Nie rezygnuj ze sportu, uprawiaj, przyzwyczajaj się. Później będzie Ci łatwiej a na pewno będzie Ci to pomocne w utrzymaniu zdrowego trybu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *